Vyberte si jazyk:

pl cz sk en

Napęd FAAC D-1000 (1000 N)

Napęd elektromechaniczny do bram garażowych do użytku przydomowego i półprzemysłowego z jednoczęściową szyną jezdną.

Wszechstronność
Model D1000 to napęd z silnikiem 24V, z jednoczęściową szyną jezdną z łańcuchem napędowym Napęd FAAC D-1000lub paskiem kewlarowym, która zapewnia cichą i plynną obsługę wszelkich bram garażowych. Nie wymaga żadnych adaptacji dostosowujących bramę do montażu napędu i bez problemu może być instalowany w już zamontowanych bramach obsługiwanych dotychczas ręcznie.

Szybki i łatwy montaż
Napęd do bram garażowych jest łatwy w montażu. Montuje się go do sufitu garażu. Bardzo proste programowanie umożliwia ustawienie pozycji krańcowych bramy [otwarcia/zamknięcia) i zwolnienia przed domknięciem. Po zakończeniu cyklu programowania napęd działa poprawnie bez jakichkolwiek dodatkowych regulacji.

Komfort użytkowania
Aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych bramy w napędzie została zastosowana elektroniczna kontrola prędkości. Po uruchomieniu procesu otwierania brama rusza delikatnie i wolno aby po chwili osiągnąć normalną szybkość otwierania i przed domknięciem napęd zwalnia aby zapewnić ciche i delikatne domknięcie bramy.

Napęd umożliwia podniesienie bramy segmentowej i uchylnej o wymiarach 5,00m szerokości i 2,50m wysokości.

Nadajniki/piloty FAAC

Pilot FAAC 4-ro kanałowy

Späť na začiatok

Správy

09/09

Správy

Witamy serdecznie na nowej stronie Migas-Door. Przygotowaliśmy dla Państwa wiele nowości - między innymi nową galerię zdjęć z naszymi produktami. Zapraszamy do zapoznania się wybranymi realizacjami.

Prečítajte si viac

Podporovaný produkt

banner

Otwórz swoją bramę przy pomocy odcisku palca...
Oferujemy niezawodny i niedrogi sposób dostępu do domu lub garażu przy użyciu "ENTRAsys GD" firmy Sommer - czytnika linii papilarnych.

Skontrolujte
produkt

Požiadať o cenovú ponuku