Wybierz język:

pl cz sk en

Producent bram - MIGAS-DOOR

„MIGAS-DOOR” jest krakowską firmą powstałą w 1993 roku, specjalizującą się w produkcji bram garażowych, ogrodzeniowych, przemysłowych i specjalistycznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie w produkcji bram, odpowiednio dobraną i wykształconą kadrę wykonujemy produkty, które charakteryzuje trwałość, solidność, a przede wszystkim doskonała jakość. Każdorazowo, niezależnie czy mamy do czynienia z dużą firmą czy też osobą prywatną, staramy się zapewniać rozwiązania najlepiej dopasowane do specyfiki działalności naszego klienta i jego indywidualnych potrzeb. Jakość wykonania i zadowolenie odbiorcy jest naszym priorytetowym celem, w związku z czym gwarantujemy wysoki poziom wykonania naszych produktów. W sposób kompleksowy zajmujemy się obsługą zamówień zarówno dużych inwestycji jak i podmiotów prywatnych. Produkujemy bramy pod indywidualnego klienta proponując niestandardowe rozwiązania bez dodatkowych dopłat za niestandardowe wymiary.

Świadczenie kompleksowej usługi "od pomiaru - do montażu" oraz solidność jej wykonania powoduje, że produkty nasze są znane na terenie całej Polski i Europy.

Jako producent bram oferujemy: bramy garażowe, a wśród nich bramy garażowe dwuskrzydłowe, bramy segmentowe oraz bramy garażowe uchylne. Oferujemy bramy przemysłowe: dwuskrzydłowe czy segmentowe a także bramy przemysłowe harmonijkowe i bramy przemysłowe przesuwne.
Specjalizujemy się w bramach wjazdowych-ogrodzeniowych, w naszej ofercie również automatyka do bram oraz napędy do bram.

Firma zdobyła wiele nagród i wyróżnień za swoją działalność:

Srebrny Laur Małopolski dla Migas-Door  Srebrny Laur Małopolski dla Migas-Door  Wyróżnienie od Firmy FAAC

Do góry

Aktualności

11/05

Nowość! Napęd do bramy garażowej nowej generacji Sommer base+

Szybszy! Bardziej bezpieczny! Bardziej inteligentny! Jaśniejszy!

Modułowa struktura systemu umożliwia uzupełnienie napędu SOMMER base+ o liczne akcesoria:

  • Czujnik temperatury i wilgotności powietrza w garażu
  • Blokada elektromagnetyczna
  • Dodatkowe oświetlenie LED na sterowniku.
  • Buzzer brzęczyk alarmowy
  • Pakiet akumulatorów
Czytaj więcej
Promowany produkt
brama przesuwna profil poziomo

Nowoczesna formuła ogrodzeń

Oferujemy wzór ogrodzeń "Nowoczesna Formuła"

Sprawdź
produkt
Zapytaj o wycenę